Dumą Hotelu Delicjusz są jego Sale Restauracyjne, idealnie przystosowane do każdej imprezy, od komunii, przez bankiety i imprezy integracyjne, po huczne wesela. Gościom proponujemy wyśmienite dania kuchni wielkopolskiej, staropolskiej oraz zapierające dech w piersiach dania z dziczyzny. Delicjusz to kompleks hotelowo-restauracyjny, który doskonale nadaje się do organizacji konferencji, sympozjów oraz szkoleń. Sala konferencyjna na 300 osób i kilka mniejszych (mieszczących po kilkadziesiąt osób) sprostają wymaganiom każdej konferencji.
Hotel – Restauracja Delicjusz to od wielu już lat sprawdzone miejsce wyspecjalizowane w organizacji przyjęć weselnych. Posiadamy bardzo ładne i przestronne sale bankietowe, idealnie nadające się do organizacji wesel. Każda z sal ma swój urok i klimat. Największe mogą pomieścić ok. 120-150 osób, a wesele od kilkunastu do kilkudziesięciu osób można zorganizować w mniejszych wydzielonych salach. Do każdej sali jest osobne i odpowiednio przygotowane wejście, gdzie rodzice i obsługa witają młodą parę i gości przybyłych na wesele. Każda sala ma wydzieloną część konsumpcyjną i taneczną, także nie ma potrzeby przechodzenia do innych sal na różnych poziomach. Wszystko w jednej, przygotowanej na wyłączność dla gości sali weselnej.
Przepiękny ogród sprzyja spacerom i weselnym sesjom fotograficznym. Jedną z dodatkowych atrakcji jest możliwość wynajęcia karocy lub bryczki. Ciekawym akcentem może być również toast tradycyjną lampką szampana na specjalnie przygotowanym pomoście w otoczeniu wody, zieleni i białych gołębi.
Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1696